KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 6238356
nr 623 8356
Axel Fridell
(1894-1935), Sverige
Etsning, Axel Fridell (1894-1935), Assisi, 13x18 (fuktskador)
Utrop:
100 kr
Såld:
250 kr
måndag 8 februari 2010
kl 19:22:54
4/2 18:04:49
200 kr
7/2 01:21:12
Axel Fridell
Läs mer om Axel Fridell